Kariéra

Nabídka volných míst

Outdoorový eshop a prodejna Pinguin Shop s.r.o. Náchod hledá do svého týmu posilu na pozice:

1) Specialista online prodeje a marketingu pro Pinguin-shop.cz

Co ti nabízíme:

  • tým zavedené a dynamicky se rozvíjející outdoorové prodejny a e-shopu
  • účast na školeních, které ti pomohou vyhoupnout se do sedla online obchodování a orientovat se v aktuálních trendech
  • osobní rozvoj v oboru, možnost uvádět své nápady do praxe
  • klouzavou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • roční budget na nákup outdoorového zboží, penzijní připojištění nebo životní pojištění a další zaměstnanecké benefity

Co se od tebe očekává:

  • aktivní vztah k outdooru
  • SŠ popř. VŠ vzdělání
  • nadprůměrná znalost práce na PC, schopnost a ochota učit se a zorientovat se v online marketingu
  • aktivita, invence, samostatnost, dobrá komunikativnost a organizační schopnost
  • praktické zkušenosti s eshopem a online marketingem
  • vítána znalost sortimentu na outdoorovém trhu a znalost AJ

Náplň práce:

  • spoluzodpovědnost za provoz a rozvoj e-shopu
  • online marketing - plánování, realizace a vyhodnocování kampaní
  • analýza návštěvnosti e-shopu, monitoring konkurence, správa sociálních sítí
  • komunikace s dodavateli, logistika dodávek zboží
  • obsluha zákazníků na prodejně

Údaje o firmě:

  • místo výkonu práce: Pinguin Shop s.r.o., Běloveská 187, Náchod
  • počet zaměstnanců 4-5

Životopis a případné dotazy prosím zašli písemně na Radka.Kralova@Pinguin-shop.cz

2) Obsluha e-shopu a prodavač outdoorové prodejny Pinguin-shop.cz

  • dobrá znalost práce na PC, schopnost a ochota učit se a zorientovat se v sortimentu a v online prodeji
  • aktivita, samostatnost, dobrá komunikativnost a organizační schopnost
  • vítána znalost sortimentu a praktické zkušenosti s eshopem

  • obsluha e-shopu, komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek
  • spoluzodpovědnost za správu sociálních sítí

Pinguin Shop novinky

Informaci o slevách a akcích obdržíte maximálně dvakrát za měsíc. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení